1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Bilim Kurgu ve Romantik Komediyi Bir Araya Getiren “Moonshot” Filminden Fragman!

Bilim Kurgu ve Romantik Komediyi Bir Araya Getiren “Moonshot” Filminden Fragman!

Bilim Kurgu ve Romantik Komediyi Bir Araya Getiren

Christopher Winterbauer tarafından yönetilen film 31 Mart’ta HBO’da yayınlanacak.

Warner Bros., eğlenceli ve romantik bir hikayeyi anlatan “Moonshot” filminden ilk fragmanı paylaştı. Christopher Winterbauer’ın ikinci uzun metraj filmi olan “Moonshot” farklı film türlerini bir araya getiriyor. Bilim kurgu soslu romantik komedi olarak da tanımlayabileceğimiz filmin başrollerini Cole Sprouse, Lana Condor ve Mason Gooding paylaşıyor.

Filmin, uzak mesafe ilişkisinden muzdarip genç bir kadın olan Sophie’nin yaşadığı maceraları anlatıyor. Sophie ve sevgilisi Calvin’in arasında şehirler ve ülkeler değil, gezegenler vardır. Kızıl gezegen Mars artık kolonileştirilmiş ve insanların yaşayabileceği hale getirilmiştir. Calvin de Mars’taki bir programa katılmış ve Sophie ile olan ilişkisini yalnızca görüntülü konuşmalar üzerinden devam ettirmektedir. 

Bu duruma bozulan Sophie, sürekli gittiğği kafede tanıştığı barista Walt ile konuştuktan sonra Calvin’in peşinden Mars’a gitmeye karar verir. Fakat gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır, Walt da Sophie’nin peşinden Mars’a giden uzay mekiğine gizlice girmiş ve onu takip etmiştir… 

Bu eğlenceli romantik hikayenin nasıl sonuçlanacağıni filmi izleyince göreceğiz. “Moonshot”, 31 Mart’ta HBO Max’te yayınlanacak!

Yorum Yap