“Bridgerton” Yıldızı Jonathan Bailey ve Felicty Jones Aynı Projede!
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized

“Bridgerton” Yıldızı Jonathan Bailey ve Felicty Jones Aynı Projede!

İkili “Maria” adlı komedi filminde birlikte rol alacak.

Oscar adayı oyuncu Felicity Jones ve Netflix’in hit dizisi “Bridgerton”ın Vikont’u Lord Anthony Bridgerton olarak tanıdığımız Jonathan Bailey, aynı projede rol alacaklar.

Deadline’ın duyurduğu habere göre, iki yıldız, komedyen Simon Amstell’in yazacağı ve yöneteceği “Maria” adlı komedi filminde bir çifti canlandıracaklar. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jason Isaacs’in de yer aldığı biliniyor. Isaacs, en çok Harry Potter film serisindeki Lucius Malfoy karakteriyle tanınıyor.

Felicity Jones, filme adını veren baş karakter “Maria”yı oynayacak. Maria, “gerçeklerden kaçma eğilimi olan genç bir kadın” olarak tanımlanıyor. Film, erkek arkadaşıyla babasının düğününe katılan Maria’yı takip edecek ve Maria’nın kendisini yeni üvey kardeşine çekilirken bulmasıyla birlikte yaşananları anlatacak. Jason Isaacs, Maria’nın babasını canlandırırken ve Jonathan Bailey Maria’nın erkek arkadaşına hayat verecek.

“Theory of Everything”deki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Felicity Jones’un diğer çalışmaları arasında “Like Crazy”, “On the Basis of Sex” ve “Rogue One: A Star Wars Story” yer alıyor. “Bridgerton” ile geniş kitlelerce tanınan Jonathan Bailey ise daha önce “Broadchurch”, “Crashing” ve “W1A” gibi diğer popüler dizilerde de yer aldı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.