Bunları yapın, seksiliğin ateşini yakın! İşte o sihirli öneriler
 1. Ana Sayfa
 2. Sağlık

Bunları yapın, seksiliğin ateşini yakın! İşte o sihirli öneriler


          Her kadın seksi ve güzel hissetmek ister. Bazıları ise zaman içerisinde bu hisleri kaybedebilir. Ancak bazı tavsiyeler, kaybedilen güzel duyguları geri kazanmaya yardımcı olabilir.          

Bazen gereğinden fazla uzun süren ilişkiler ya da yalnızlıklar, size kendinizi değersizmiş gibi hissettirebilir. Bu his zamanla sizi aşağı çekebilir ve psikolojik olarak etkileyebilir.

Kendinizi iyi hissetmek, güzel ve seksi hissetmek zamanla imkansız hale gelebilir.Bazen yanlış ilişkiler de sizi bu duruma getirebilir.

Bu duygulardan kurtulmak için, ilk önce sizi aşağı çeken insan ve ilişkiden kurtulmanız gerekiyor. Bu arınma işlemine başlamak ilk etapta zor olacaktır.

Ancak ruh sağlığınız için arınmaya başlamalı ve yeniden benliğinizi kazanmaya çalışmalısınız. Bunları yaparken zorlanırsanız, mutlaka bir destek alın.

Aldığınız desteğin zamanla işe yaradığını göreceksiniz. Ancak bu desteği, sizin de çabalarınızla taçlandırmanız gerekiyor.

Kendinizi yeniden seksi hissetmek için uygulamanız gereken bazı adımlar var.Bu adımlar sayesinde, zaman içerisinde güzelliğiniz daha çok ortaya çıkacaktır.

Size tekrar çekici, seksi, güzel ve alımı gözükmenin yollarını ise bu haberde veriyoruz!

Aşağıda yer alan maddeleri zaman içerisinde uygulamaya başlayın ve etkilerini üzerinizde iyice gözlemleyin.

Seksi hissetmek için…

Size kendinizi iyi hissettiren insanlarla görüşün. Bu insanlarla geçirdiğiniz kaliteli vakitler, sizi iyileştirmeye başlayacak. Sizi seven insanlar, değişiminizi görecek ve size iltifatlar etmeye başlayacak.  Bu da ruhunuza iyi gelecek. Kendinizi yeniden çekici, güzel ve seksi hissedeceksiniz.

-Kötü hissetmeye çalışmayın. Üzgün olabilirsiniz. Ancak bu sürekli kötü ve üzgün hissetmenize neden olmamalı. Ayrıca herkesin kötü hissettiği günler vardır. Bu sizi aşağı çekmez ve seksi hissetmemeniz için bir neden olamaz.

Bunları yapın, seksiliğin ateşini yakın! İşte o sihirli öneriler #1

– Spor yapmaya başlayın. Hem zayıflarsınız hem de egzersiz yapmak sizi motive etmeye yardımcı olur. Spor yapmak ya da bir dans kursunuza yazılmak, ruhunuza iyi gelecek. Harekete geçecek ve enerjik hissedeceksiniz. Fiziğiniz zaman içerisinde güzelleşmeye başlayacak ve bu da cazibenizi artıracak.

-Beğendiğiniz birisiyle flört edebilirsiniz. Çünkü flörtünüze karşılık almak, özgüveninizi tazeleyecek. Hoşlandığınız kişinin size de olumlu bir dönüş yapması, kendinizi yeniden cazibeli hissetmenize olanak sağlayacak.

Bunları yapın, seksiliğin ateşini yakın! İşte o sihirli öneriler #2

-Kendinize yeni ve sizi daha seksi gösterecek iç çamaşırları alın. Giymek için uzun süre beklemeyin. Kendizi iyi hissetmek için bu iç çamaşırlarını gün içerisinde giyebilirsiniz.

-Soyunun. Evde çıplak dolaşın. Aynada kendinizi beğenin. Kusurlarınızı sevin ve her şeyin zamanla daha iyi olacağını kendinize hatırlatın.

Bunları yapın, seksiliğin ateşini yakın! İşte o sihirli öneriler #3

-Daha önce hiç izlemediğiniz seksi bir film açın. Dans etmenizi sağlayacak seksi şarkılar açın. Utanmanıza gerek yok. Eski cazibenizi geri kazanmak için, yaptığınız bir terapi olarak düşünün.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.