1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Burcunuza Göre Hangi DC Karakterisiniz?

Burcunuza Göre Hangi DC Karakterisiniz?

Burcunuza Göre Hangi DC Karakterisiniz?

1. Koç – Wonder Woman
+

Koç burcunda doğanlar etkili liderler ve trend belirleyiciler olarak değerlendirilirler. Ateşli, şiddetli ve ilham verici olan Wonder Woman, Koç burcunun mükemmel bir temsilcisidir. Herkesle yüzleşebilecek savaşçı kişiliği, cesareti ve karizmasıyla Gal Gadot’un hayat verdiği bu karakter mükemmel bir lider olarak karşımıza çıkar.

Devamı…

Benzer şekilde uzun süredir devam eden medya serilerindeki diğer karakterlerle karşılaştırıldığında, DC Çizgi Romanları’nın tanıttığı efsanevi süper kahramanlar, zaten oldukça tutarlı olan kişiliklerini yıllar boyunca korudular. Bu da onları astrolojik hizalanmaları gösteren 12 Zodyak burcu için ideal semboller haline getirdi.

Elbette bu kuralın bazı istisnaları var ama genel olarak, DC kahramanları ve kötüleri, kişiliklerini hem çizgi romanlarda hem de sinema ve televizyon temsillerinde oldukça sabit tutuyorlar. Bu durum özellikle DC Evreni’nin temel üçlüsü – Süpermen/Clark Kent, Batman/Bruce Wayne ve Wonder Woman/Prenses Diana için geçerli. 

Peki çok sevdiğimiz DC kahramanları hangi burçları en iyi şekilde temsil ediyorlar. Bu galerimizde başta Süpermen, Batman ve Wonder Woman olmak üzere pek çok DC kahramanının ve Lex Luthor, Steve Trevor gibi karakterlerin temsil ettiği burçları sizin için listeledik. 

Burcunuza göre hangi DC karakteri olduğunuzu öğrenmek için sayfaları kaydırmaya başlayın…

Yorum Yap