1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Call of Duty Modern Warfare 2 ön siparişe açıldı: İşte fiyatı

Call of Duty Modern Warfare 2 ön siparişe açıldı: İşte fiyatı

Call of Duty Modern Warfare 2 ön siparişe açıldı: İşte fiyatıPopüler oyun serisi Call of Duty’nin yeni oyunu Call of Duty Modern Warfare 2, Steam’de listelendi.

ABD’li teknoloji devi Microsoft, “Call of Duty” ve “World of Warcraft” gibi oyunların yapımcısı Activision Blizzard’ı 68.7 milyar dolara bünyesine katmıştı.

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı popüler oyun serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu, “Call of Duty: Modern Warfare 2” adıyla piyasaya sürülecek. Oyunun geliştiriciliğini Infinity Ward üstlenecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam’de

28 Ekim 2022 tarihinde piyasaya sürülecek Call of Duty: Modern Warfare 2, Steam üzerinden ön siparişe açıldı.

Oyuncuları sevindiren diğer bir detaysa oyunun yıllar sonra Steam’de yer alması oldu. 2017 yılında Steam ile yollarını ayıran Infinity Ward, o günden beri Call of Duty oyunlarının tamamını Battle.net üzerinde satışa sunuyordu.

COD

Cod: Modern Warfare 2 fiyatı

Oyunun temel sürümü 699 TL’den, Vault Edition ise 779 TL’den siparişe açıldı. Vault Ediiton ise ek olarak Task Force 141’ın karakterlerini, bir adet silah kasasını ve 1 sezonluk Battle Pass’i multiplayerda kullanmanıza imkân tanıyor.

Oyun, Modern Warfare markasının geliştiricisi olan Infinity Ward tarafından yeni bir oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor.

Yeni oyun motoru, bundan sonra çıkacak olan Call of Duty oyunlarında da kullanılacak ve bu sayede oyunun Warzone ile olan entegrasyonu daha kolay olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap