1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Call of Duty: Project Aurora Hakkındaki Son Bilgiler Açıklandı

Call of Duty: Project Aurora Hakkındaki Son Bilgiler Açıklandı

Call of Duty: Project Aurora Hakkındaki Son Bilgiler Açıklandı


Bildiğiniz gibi Mart ayı içerisinde yapılan açıklama ile Call of Duty: Warzone oyununun mobil cihazlara da geleceği onaylanmıştı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında sunulan büyük ölçekli aksiyonunun mobil cihazlar üzerinde de sunulması hedefleniyor iken, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların uzun yıllar boyunca keyif alabilmesi için tasarlandığı söylenmişti. Bu hafta itibarıyla da Call of Duty: Project Aurora kod adıyla geliştirilmeye başlanan oyun hakkındaki son bilgiler de gün yüzüne çıktı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty Mobile İndirilme Sayısı Aldı Başını Gidiyor


Dünya genelindeki oyuncuların bir araya getirilmesinin hedeflendiği Project Aurora kod adlı oyun için, ilk kapalı alfa oynanış testleri gerçekleştiriliyormuş. Boyutun sınırlı olduğu bu aşamada, iyileştirme ayarlamalarının ve karşılaşmalarda stres testlerinin yapılması hedefleniyormuş. Oldukça sıkı ve özenli çalışıldığı her halinden belli olan bu süreçte de tespit edilen hatalar giderilecek ve yeni özelliklerin de kullanıma sunuldukça, geri bildirim elde edilecekmiş.

Geliştirilme aşamasının ileriki safhalarında yaşanan gelişmelerin daha sık paylaşılmasının amaçlandığı Project Aurora için verilen son bilgiler ise şöyle;

Call of Duty: Project Aurora Hakkındaki Bilgiler Neler?

Project Aurora Kapalı Alpha sürümünü oynamak için kaydolma süreci

Kapalı Alpha sürümü yalnızca doğrudan davet yoluyla sınırlı sayıda katılımcıya açık. Yine de, Activision Kapalı Alpha sürümü ve sonrasında çeşitli geliştirme aşamalarında daha fazla oyuncu ekleyecek.

Peki Project Aurora ne zaman herkese açık hale gelecek

Activision, bu heyecan verici deneyimi dünyanın her yerindeki mobil oyun severlerin beğenisine sunmak için sabırsızlanıyor, ancak henüz oyunun adı dahi resmi olarak duyurulmuş değil ve şimdilik bir çıkış tarihi netleşmedi. Activision, o zamana kadar tüm gelişmeleri paylaşacak ve çalışmalar tamamlandığında oyunun çıkış tarihini oyun tutkunlarıyla paylaşacak. Kapalı Alpha dönemi boyunca sağlanacak teknik destek sınırlı olsa da geri bildirim sağlanması için oyun içi kanalları olacak ve oyuncuları, bilinen sorunlar, düzeltmeler ve daha fazlası hakkında bilgilendirmek için düzenli olarak yamalar ve oyun içi güncellemeler yayınlayacak.

Project Aurora Kapalı Alpha sürümündeki içerikler kesin değildir ve değiştirilebilecektir. Activision, şu anda yalnızca oyunun büyük ölçekli Battle Royale oynanış mekaniklerini mobil cihazlarda test ediyor.

Activision tarafından yapılan açıklamada “Son gelişmeler için bizi sürekli takip edin” denirken, ayrıca Kapalı Alpha süreciyle ilgili şu ifadeler yer aldı:

“Project Aurora Kapalı Alpha sürümünün amacı, aktif geliştirme aşamasında karşılaşmalara stres testi uygulayarak, performans ve gerçekçiliği artırarak ve hataları tespit edip gidererek oyunu optimize etmeyi ve iyileştirmeyi sürdürmek.

Kapalı Alpha oyunun içeriğinin küçük bir kesitini içeriyor. Project Aurora ile sunulacak heyecan verici içerikleri zaman içinde sizinle paylaşacağız. Kapalı Alpha sürümündeki tüm veriler ve ilerleme sıfırlanacak ve bu süreç boyunca silinebilecek ve sıfırlanacak. Oyun tamamlanıp dünya genelinde piyasaya sürdükten sonra gerçekleştirilecek tüm ilerlemeler kaydedilecek. “Dünya genelindeki oyuncular için en iyi deneyimi oluşturmak adına tüm gücümüzle çalışıyor ve bu yolculuğu sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yüzden, son gelişmeler için bizi takip edin.”

Yorum Yap

Yorum Yap