1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Dilan Çiçek Deniz, Onur Konuğu Olarak Cannes’a Gidiyor

Dilan Çiçek Deniz, Onur Konuğu Olarak Cannes’a Gidiyor

Dilan Çiçek Deniz, Onur Konuğu Olarak Cannes'a Gidiyor

Dilan Çiçek Deniz, 75. Uluslararası Cannes Film Festivali’ndeki bir etkinliğe onur konuğu olarak katılacak.

“Bodrum Masalı”, “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Çukur” gibi televizyon dizilerinin yanı sıra BluTV’nin “Yarım Kalan Aşklar” dizisinde ve Netflix Türkiye’nin ilk orijinal filmi “Yarına Tek Bilet”te rol alan Dilan Çiçek Deniz, 75. Uluslararası Cannes Film Festivali çerçevesinde 19 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek etkinlikte, pop müzik dünyasının efsane ismi Kylie Minogue ve Güney Kore’nin dünya çapında ünlü DJ’i Peggy Gou ile Magnum Türkiye’nin onur konuğu olarak bir araya gelecek. 

Dünyanın en ünlü pop ikonlarından Kylie Minogue ile kulüp kültürünün ünlü ismi Peggy Gou’yu, Minogue’un zamansız hit parçası “Can’t Get You Out Of My Head”i yeniden yorumladıkları bir düet için bir araya getiren lansman partisinde, şarkı ve özel olarak hazırlanan video klip ilk kez haz tutkunlarıyla buluşacak. 

“Can’t Get You Out Of My Head”in çıkışından 20 yıl sonra yeni düzenlemesinde bir araya gelen ikili, 19 Mayıs Perşembe günü gerçekleşecek partiye ev sahipliği yapacak. Kırmızı halı seremonisi ile başlayacak partide Dilan Çiçek Deniz, Kylie Minogue ve Peggy Gou’nun davetlisi olarak yer alacak.

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, “Kylie Minogue ile tanışmak heyecan verici, Peggy Gou ise uzun zamandan beri severek takip ettiğim bir DJ.  Eminim her yıl olduğu gibi bu yıl da çok ses getirecek bir etkinlik olacak” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap