İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”ta Karşılaşmayı Umduğumuz 11 Karakter

“Doctor Strange in the Multiverse of Madness”ta Karşılaşmayı Umduğumuz 11 Karakter

Vizyona girmesine sayılı günler kalan “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”ta sürpriz karakterlerin yer alacağına dair söylentiler aylardır devam ediyor…

1. Profesör X
+

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın Profesör X’i geri getireceğine dair söylentiler bir süre ortalıkta dolandı ve yayınlanan fragmanlardan birinde Patrick Stewart’ın sesinin duyulması, hayranlar için bu dedikodunun onaylanması anlamına geldi. Patrick Stewart başta bunu reddetse de sonra filmde yer aldığını doğrular ifadelerde bulundu. Söz konusu Marvel olunca sürprizlerle karşılaşmamız olası ancak Profesör X büyük bir ihtimalle filmde karşımıza çıkacak, hem de önemli bir rolde. Profesör Xavier, Doctor Strange’in de bir parçası olduğu bir süper kahraman grubu olan Marvel’s Illuminati’nin bir parçasıdır. Onu, bu karakterleri içeren bir hikayenin parçası olarak görmemiz mümkün.

Devamı…

Marvel’ın “Spider-Man: No Way Home” ile giriş yaptığı çoklu evrenleri daha da ileri bir boyuta taşıyacak olan ikinci Doctor Strange solo filmi “Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ta (Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında) karşımıza çıkacağı söylenen karakterlerin sayısı hiç de azımsanacak gibi değil. 

Marvel ve Disney’in dışarıya hiçbir bilginin sızmaması için üst düzey güvenlik önlemleri aldığı filmin seyircilere ne gibi sürprizler sunacağı Marvel hayranları tarafından merakla bekleniyor. Neyse ki filmin vizyon tarihine sayılı gün kaldı ve aylardır sosyal medyada tartışılan teorilerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini çok yakında göreceğiz.

Bu galerimizde “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” filminde yer alacağına dair söylentileri dur durak bilmediği -hatta bazı durumlarda bunun neredeyse onaylandığı- on bir karakteri bir araya getirdik. Seyircilerini şaşırtmayı seven, bunun için fragmanlarında bazı karakterlerin kesildği ya da bazı durumların değiştirildiği sahneler bile yayınlayan Marvel söz konusu olduğunda, fragmanlara ve diğer tanıtım materyallerine %100 güvenemeyeceğimizi biliyoruz ancak yine de bu dedikoduların, hiç değilse bir kısmının doğru çıkmasını umuyoruz…

Sam Raimi’nin yönettiği; Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez ve Rachel McAdams gibi isimlerin rol aldığı film 6 Mayıs’ta sinemalarda!

Yorum Yap

Yorum Yap