1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Élite’in Beşinci Sezonundan Tarih Duyurusu

Élite’in Beşinci Sezonundan Tarih Duyurusu

Élite'in Beşinci Sezonundan Tarih Duyurusu

Netflix, Elite’in beşinci sezonu için, 8 nisan prömiyer tarihini duyurdu. Riverdale ve Euphoria arasında bir geçiş olan Netflix’in hit gençlik dizisi Elite, birkaç yıldır izleyicileri skandal ve drama ile büyüledi. İspanyol dizisi ilk olarak 2018’de başladı ve üç burslu öğrencinin saflarına katılmasının ardından Las Encinas okulunun ayrıcalıklı gençlerini takip etti. Netflix, diziye yeni karakterler ve yeni gizemler getiren dördüncü sezonun yayınlanmasının ardından, geçen yıl Elite’e 6. sezon onayı verdi. İşlerin son kaldığı yerde, Elite bir kez daha değişim halinde. Çekirdek kadronun hiçbiri bu sefer ölmedi ama Guzmán (Miguel Bernardeau), yanlışlıkla 4. sezon yeni gelen Mencía’yı (Martina Cariddi) avlayan yaşlı adam Armando’yu (Andres Velencoso) öldürdü. Sonuç olarak, Guzmán en iyi arkadaşı Ander (Aron Piper) ile Avrupa’yı görmek için İspanya’yı geride bıraktı, o da sevgilisi Omar’dan (Omar Ayuso) ayrılmak zorunda kaldı.

Netflix, Elite’in beşinci sezonu için 8 Nisan Cuma gününü resmen duyurdu. Yayıncı için her zamanki gibi, 8 bölümün tamamı o gün izlenebilir olacak. Guzmán’ın Armando’yu öldürdüğü yeni yıl partisinden sonra 5. sezonun başlayacağı söyleniyor. Armando’nun ölümünün sırrı, Samuel (Itzan Escamilla) ve Ari (Carla Diaz) arasındaki tomurcuklanan romantizmi bozmakla tehdit ediyor.

Elite ortak yaratıcısı Carlos Montero yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Elite, her zaman geri dönmek istediğim bir evren. Bir yaratıcı ve bir izleyici olarak bu beni teşvik ediyor, beni rahatlatıyor, cesaretlendiriyor. Beşinci sezon o kadar harika, o kadar canlı oldu ki ona iki ve üç defadan fazla geri döneceğimi biliyorum. Bu duyular için bir şölen. Bundan zevk alacaksınız.” Elite sezon 5, üç yeni oyuncunun eklenmesini görecek: Bilal (Adam Nourou), Isadora (Valentina Zenere) ve Iván (André Lamoglia).

Yorum Yap