1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (5 Mayıs)

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (5 Mayıs)

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (5 Mayıs)


Epic Games’in ücretsiz oyunu indirmeye açıldı. Bildiğiniz gibi Amerika menşeli yayıncı hep iki oyunu bizlere sunuyordu. Bu hafta ise bir oyun ile karşımıza çıktı. Peki şu anda hangi oyun ücretsiz olarak dağıtılıyor? Detaylar haberimizde


İlginizi Çekebilir: Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (5 Mayıs)


Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Terraforming Mars

Eğer Sıra Tabanlı Strateji türü ilginizi çekiyorsa, Ashmodee Digital tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Terraforming Mars oyununu kaçırmamanızı öneriyoruz. 12 Mayıs 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları, aslında daha önceden de dağıtılmış olan Jotun: Valhalla Sürümü ve Prey olarak seçilmiş. Kaçırmışsanız, bir sonraki hafta yeni bir fırsatınız olacak demektir.

Terraforming Mars Hakkında

Dünyanın önde gelen şirketleri, Mars gezegenini yaşanabilir hale getirmek için büyük bir rekabete giriyorlar. Bunun için de devasa kaynaklar harcanıyor ve ısıyı yükseltmek, nefes alınabilir atmosfer yaratmak ve suyu getirmek için yenilikçi teknoloji kullanılıyor. Dönüşüm devam ederken, dünyada yaşıyan daha fazla insan kızıl gezegene gelmeye başlıyor.

Terraforming Mars oyununda, belirli profili olan bir şirketin kontrolünde olacaksınız. Projelerinizi birer birer masaya koyacak, üretimi arttıracak, haritaya şehirlerinizi ve yeşil alanlarınız koyacak ve kilometre taşları ve ödüller için yarışacaksınız.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap