İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. “Erzurumlu Mümessil” Bu Cuma Sinemalarda!

“Erzurumlu Mümessil” Bu Cuma Sinemalarda!

Başrolünü Burak Bozdağ’ın üstlendiği filin yönetmen koltuğunda Servet Aksoy oturuyor.

Komedi filmi “Erzurumlu Mümessil” sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor. Servet Aksoy tarafından yönetilen filmin başrolünde, daha önce “Zerk” ve “Bordo Bereliler Afrin” filmlerinde de rol alan Burak Bozdağ rol alıyor. Film, ilaç mümessili Burak’ın eğlenceli maceralarını anlatıyor.

Yapımcılığını Boz Yapım’ın üstlendiği “Erzurumlu Mümessil”in oyuncu kadrosunda ayrıca Selahattin Taşdöğen, Reyhan İlhan, Ferdi Atuner, Metin Yıldız, Ayhan Taş, Dila Danışman, Burcu Binici, Sinan Bengier gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu kısaca şöyle: Burak, Erzurum’da ilaç mümessiliği yapan genç bir adamdır. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine işe başvuran Burak, olumlu sonuç almasının hemen ardından eğitim sürecine başlar. Bu süreçte aşırı disiplinli ve takıntılı şube müdürü Enver ile tanışan Burak, eğitimini tamamladıktan sonra, iki kişiyle birlikte mümessil olarak seçilerek mesleğine başlar. Kendisi ile birlikte seçilen mümessillerden biri de kendisine aşık olan Nazike’dir. Mesleğinde başarılı olmak ve ilaç kotasını doldurmak için zamana karşı yarışan Burak, bu sırada kendisini hiç beklenmedik olayların içinde bulur…

Eğlenceli komedi filmi “Erzurumlu Mümessil” 6 Mayıs cuma günü sinemalarda!

Yorum Yap

Yorum Yap