1. Ana Sayfa
 2. Uncategorized
 3. Galatasaray eFootball CHAMPIONSHIP PRO 2022 Takımları Arasında!

Galatasaray eFootball CHAMPIONSHIP PRO 2022 Takımları Arasında!

Galatasaray eFootball CHAMPIONSHIP PRO 2022 Takımları Arasında!


Hatırlayacağınız üzere Konami, eFootball Championship turnuvası duyurusunda bulunmuştu. Bu turnuva önümüzdeki ay içerisinde başlayacak iken, ülkemizden Galatasaray eFootball Championship Pro 2022 için katılımda bulunacak olan sekiz takım arasında yer alıyor.


İlginizi Çekebilir: eFootball 2022 Önümüzdeki Ay Mobile de Geliyor


Yapılan duyuruda, hem turnuva takvimi, hem de katılacak olan kulüpler açıklandı. Ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray, Avrupa genelindeki büyük kulüpler ile mücadele edecek. Öte yandan, eFootball Championship Open 2022’nin dünya finallerinde mobil kategorisinin de yer alacağı duyuruldu. Konuya ilişkin olarak yapılan açıklamalar ise şöyle;

Galatasaray eFootball CHAMPIONSHIP PRO 2022 Temsilcimiz Olacak!

KONAMI bugün itibarıyla eFootball Championship 2022’nin takvimini ve katılacak kulüpleri açıkladı. Yarışma, eFootball Championship Pro ve eFootball Championship Open olmak üzere iki farklı turnuvadan oluşuyor.

eFootball Championship Pro

eFootball Championship Pro, Avrupa’nın en iyi sekiz kulübünün profesyonel espor takımlarını üç haftalık bir karşılaşmada karşı karşıya getiriyor. Bu yılki turnuvada yarışan kulüpler FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern München, Arsenal, Celtic FC, AS Monaco, AS Roma ve Galatasaray olacak.

Programın ayrıntıları şöyle:

 • 4 Haziran Cumartesi: Kura çekimi
 • 11 – 12 Haziran Cumartesi & Pazar – Grup Aşaması 1 & 2
 • 18 – 19 Haziran Cumartesi & Pazar: Grup Aşaması 3 & 4
 • 25 Haziran Cumartesi: Çeyrek Final & Yarı Final
 • 26 Haziran Pazar: Üçüncülük Maçı & Final

KONAMI, turnuvayı eFootball sosyal medya kanallarında canlı olarak yayınlayacak ve bu sırada, maçları canlı izleyenlerin oyuna girerken oyun içi hediyeler kazanabilecekleri bir de kampanya gerçekleşecek.

eFootball Championship Pro ayrıca, turnuvaya katılan kulüpler tarafından yürütülen ve taraftarların maç sonuçları geldikçe kulüp hediyeleri kazanabilecekleri, bir dizi kampanyaya da ev sahipliği yapacak.

eFootball Championship Pro sırasında yürütülen çeşitli kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için kulüplerin resmî duyurularına ve eFootball™ 2022 ile ilgili oyun içi haberlere göz atabilirsiniz.

eFootball Championship Open

eFootball Championship Open, dünyanın dört bir yanından eFootball 2022 kullanıcılarının PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox ONE ve Steam dahil olmak üzere bir dizi platformdan girip rekabet edebileceği herkese açık bir yarışma.

Bu yıl, eFootball Championship Open’ın Dünya Finalleri’nde katılımcılar hem iOS hem de Android cihazlar üzerinden mobilde de rekabet edebilecekler!

1653647075_assets_Open_1920x1080_ENG

Şampiyona Takvimi şu şekilde:

 • 27 Haziran Pazartesi – 3 Temmuz Pazar: 1. Round
 • 8 Temmuz Cuma – 11 Temmuz Pazartesi: 2. Round
 • 30 Temmuz Cumartesi – 31 Temmuz Pazar: 3. Round
 • 13 Ağustos Cumartesi – 14 Ağustos Pazar: Dünya Finaller

 

Yorum Yap