1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Geçmişten Günümüze Johnny Depp ve Amber Heard İlişkisi

Geçmişten Günümüze Johnny Depp ve Amber Heard İlişkisi

Geçmişten Günümüze Johnny Depp ve Amber Heard İlişkisi

Johnny Depp – Amber Heard davasında neler olup bittiğini takip etmek kolay değil… Kafası karışanlar ve mahkemede tartışılan olayları hatırlamak isteyenler için, ikilinin ilişkisini başlangıcından günümüze detaylı bir şekilde özetledik…

Johnny Depp ve Amber Heard davasını özel olarak takip etmiyorsanız bile, son zamanlarda mahkeme salonlarındaki fotoğraf ve videolara sık sık denk gelmiş, sosyal medyada bu konu hakkındaki çeşitli fikirlere ve tartışmalara rastlamış, dolayısıyla neler olup bittiğini merak etmiş olabilirsiniz. 

Şu anda görülen davada, ikilinin ilişkisinin ilk gününden beri yaşanan pek çok olay yeniden konuşulduğu için çok fazla detay var ve olayları takip etmek oldukça zor. Biz de merak edenler ve sayısız haberin, yorumun, sosyal medya gönderisinin arasında kendini kaybedenler için bu skandalllarla dolu ilişkiyi masaya yatıralım ve medyaya yansıyan tüm olayları kronolojik olarak özetleyelim istedik. 

Birkaç haftadır görülen ve kısa bir aranın ardından 16 Mayıs’tan itibaren devam edecek olan dava bir karalama davası. Johnny Depp, Amber Heard’ın kendisine attığı iftiralar nedeniyle kariyerinin zarar gördüğünü iddia ederek bu davayı açtı. 

Davada, ikilinin ilişkisindeki tüm olaylar yeniden gündeme geldi çünkü Depp’in kazanması için jürinin Heard’ın iftira attığına kesinlikle inanması gerekiyor. Eğer jüri üyeleri Heard’ın ortaya attığı sayısız suçlamanın birine bile inanırsa Depp davayı kaybeder. 

Bu durumda Depp büyük bir risk almış gibi görünüyor. Ya gerçekten tamamen masum ve bunu ispatlamak istiyor ya da her şeyin halkın gözü önünde ortaya dökülmesini istedi. Şu anda hayranlardan Johnny Depp’e büyük bir destek var ve genel olarak Amber Heard’ın yalancı olduğuna dair bir kanı oluştu. Bu da, davanın sonucu ne olursa olsun, Johnny Depp’in hayran kitlesinin gözünde aklanacağını gösteriyor. 

İkili mahkeme salonlarına geri dönmeden önce, neler yaşandı da olaylar bu noktaya geldi diye merak edenler, Johnny Depp ve Amber Heard ilişkisinin derinliklerine daldığımız bu dosyamızı okuyabilirler…

Yorum Yap

Yorum Yap