1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Jeff Bridges’li Aksiyon Dizisi The Old Man’den Fragman

Jeff Bridges’li Aksiyon Dizisi The Old Man’den Fragman

Jeff Bridges'li Aksiyon Dizisi The Old Man'den Fragman

Jeff Bridges, 16 Haziran’da prömiyer yapacak olan yeni FX drama dizisi “The Old Man”in ilk fragmanında kana bulanıyor. Thomas Perry’nin aynı adlı 2017 gerilim romanından uyarlanan “The Old Man”, Bridges’i eski hayatından saklanarak onlarca yılını şebekeden uzakta geçiren eski bir CIA ajanı olan Dan Chase olarak karşımıza çıkarıyor. Bir suikast girişimi onu saklandığı yerden çıkmaya zorladığında, Chase, karmaşık bir geçmişi paylaştığı FBI’ın karşı istihbarat direktör yardımcısı Harold Harper’dan (John Lithgow) kaçar. Yakalanmaktan kaçmak ve hayatta kalmak için Chase, geçmiş hayatındaki kabahatleri ve hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Bridges ve Lithgow’a ek olarak, “The Old Man” de Harold’ın koruması altındaki Angela Adams rolünde Alia Shawkat, CIA özel ajanı Raymond Waters rolünde E.J. Bonilla ve özel operasyon yüklenicisi Julian rolünde Gbenga Akinnagbe yer alıyor ve hepsi Chase’in peşine düşmeye çalışıyor. Amy Brenneman ayrıca, duruma sürüklenen ve Chase’e bir gece ev sahipliği yaptıktan sonra beklenmedik bir müttefik haline gelen sıradan bir kadın olan Zoe McDonald olarak rol alıyor.

Fragman, Chase kaçarken ve onun yakalanmasını isteyen CIA ajanlarıyla karşılaştığında, Bridges ve ekibin geri kalanını yoğun aksiyon sahnelerinde görüyor. Gösteri televizyon için geliştirildi ve daha önce Starz dizisi “Black Sails”i yaratan Jon Steinberg ve Robert Levine tarafından yazıldı. İki yönetici, Bridges, Warren Littlefield, Dan Shotz, David Schiff ve Jon Watts ile birlikte gösterinin yapımcılığını üstleniyor. Watts ayrıca dizinin ilk iki bölümünü de yönetiyor. “The Old Man”, 20th Television tarafından The Littlefield Company ile birlikte çekiliyor.

Dizi, prodüksiyonu boyunca tekrar tekrar gecikmelerle karşı karşıya kaldı. İlk olarak 2019’da duyurulan dizinin, başlangıçta 2020’de gösterime girmesi planlanıyordu. Mart ayında, sezonun çekimlerinin ortasında, gösteri Covid pandemisi nedeniyle prodüksiyonu durdurdu. 2020 sonbaharında çekimlere devam ettikten sonra Bridges’e lösemi teşhisi kondu ve tedavi gördüğü sırada prodüksiyon durduruldu. Bir yıl sonra, Bridges’in kanseri remisyona girdi ve gösteri bu şubat ayında çekimlere yeniden başladı ve kış bitmeden sona erdi. “The Old Man”in ilk iki bölümü 16 Haziran’da başlayacak. Yedi bölümlük sezonun tamamı 21 Temmuz’a kadar sürecek.

Yorum Yap

Yorum Yap