1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Meg Ryan, Romantik Komediye Geri Dönüyor!

Meg Ryan, Romantik Komediye Geri Dönüyor!

Meg Ryan, Romantik Komediye Geri Dönüyor!

Ryan, “What Happens Later” adlı romantik komedinin hem başrolünü hem de yönetmenliğini üstlenecek.

2015 yılında, savaş draması “Ithaca” ile yönetmenliğe adım attıktan sonra, sinemaya uzun bir ara veren Meg Ryan yeniden sahalara dönmeye hazırlanıyor. Karışıklık eleştiriler aldığı ilk yönetmenlik denemesinin ardından oyunculuğa da ara veren Ryan şimdi hem kamera önünde hem de yönetmen koltuğunda yeniden boy gösterecek. Üstelik hayranlarının onu görmeyi en sevdiği türde, bir romantik komedide izleyici karşısına çıkacak!

“Gelişmiş, nostaljik bir yaklaşım” olarak tanımlanan romantik komedi “What Happens Next” adlı filmin yönetmenliğiini üstlenecek olan Meg Ryan, aynı zamanda “X-Files” dizisinin yıldızı David Duchovny ile başrolü paylaşacak.

“What Happens Next”, ayrıldıktan on yıllar sonra tesadüfen karşılaşan bir çifti merkezine alıyor. Bir gece hava muhalefeti nedeniyle havaalanında mahsur kalan eski sevgililer Willa (Ryan) ve Bill (Duchovny) eğer hayatlarına birlikte devam etselerdi ilişkilerinin ne olabileceğini gözden geçirirler.

Willa, hala inatçı ve bağımsız bir ruhtur. Yakın zamanda ayrılan Bill ise hayatını, ayrı yaşadığı karısı ve kızıyla olan ilişkilerini yeniden değerlendirmektedir. İkisinin de tek istediği eve dönmektir. İlk başta isteksizce bir araya gelirler, ancak gece boyunca geçmişlerini ve olabilecekleri birlikte ziyaret ederler…. 

Filmin senaryosu, ünlü oyun yazarı Steven Dietz tarafından yazılan “Shooting Star” adlı tiyatro oyunundan uyarlandı. Senaryoyu Meg Ryan ve oyun yazarı Kirk Lynn birlikte kaleme aldılar. Filmin önümüzdeki yıl vizyona girmesi planlanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap