1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Mike Myers’lı Komedi ‘The Pentaverate’ten Yeni Fragman

Mike Myers’lı Komedi ‘The Pentaverate’ten Yeni Fragman

Mike Myers'lı Komedi ‘The Pentaverate’ten Yeni Fragman

Netflix, Hollywood efsanesi Mike Myers’ın sekiz farklı rolde oynadığı yeni bir komplo komedi dizisi The Pentaverate için fragman yayınladı. Fragmanın yanı sıra Netflix, Rob Lowe ve mini dizide özel olarak yer aldığı doğrulanan ünlü sunucu Maria Menounos da dahil olmak üzere yeni oyuncu kadrosunu da açıkladı. Fragman, Pentaverate tarafından kaçırılan yeni bir kişiyi karşılayan Lowe’dan özel bir mesaj gösteriyor. Yaklaşan dizide, Pentaverate, başlangıçta Kara Veba’ya 1347’de pirelerin neden olduğunu keşfeden beş adam tarafından kuruldu. Vizyoner keşifleri milyonlarca ölümü kurtarabilirken, Kutsal Kilise erkekleri sapkın kabul etti ve araştırmalarını itibarsızlaştırdı. Bu da onları küresel olayları gizli bir şekilde etkilemek için bir toplum yaratmaya yöneltti. Yüzyıllar sonra, gizli cemiyet zirvede ve yeni fragman, Pentaverate tarafından yıllar geçtikçe geliştirilen her türlü komik ritüel ve kostümle dalga geçiyor.

Yeni fragman ayrıca, resmi olarak Pentaverate’in yakın çevresinin beş üyesinden dördünü sunuyor. İlk olarak, gizli cemiyetin en yaşlı ve en yüksek rütbeli üyesi Lord Lordington var. Eski Lord’a katılmak için, medya patronu Bruce Baldwin, eski Rus oligark Mishu Ivanov ve Alice Cooper’ın eski yöneticisi Shep Gordon yer alıyor. Fragmanda beşinci üye açıklanmadı, ancak Lowe’un mesajı, kaçırılan kişi olduğunu söylüyor. Pentaverate’in tanımlanan dört üyesinin tümü, dünyanın en büyük komplosunu ortaya çıkarmaya çalışacak beceriksiz bir Kanadalı gazeteci olan Ken Scarborough’u oynayan Myers tarafından canlandırılıyor.

Myers, 2008’de hem eleştirmenleri hem de izleyicileri bombalayan The Love Guru’dan bu yana büyük bir canlı aksiyon komedi projesinde manşet olmadı. Ancak yıldız, The Pentaverate’de kaybedilen zamanı telafi ediyor. Fragmanın öne çıkardığı gibi, Myers yaklaşan mini dizide bir bölümden diğerine atlıyor ve insanların ortaya çıkardığı en saçma komplo teorileri hakkında şaka üstüne şaka yapıyor. Dizide ayrıca Ken Jeong, Keegan-Michael Key, Debi Mazar, Richard McCabe, Lydia West ve Jennifer Saunders yer alıyor. Saunders, Pentaverate’in önde gelen iki üyesini oynayacağı için birden fazla role sahip diğer tek oyuncu. Dizinin yönetmenliğini Tim Kirkby üstleniyor. Pentaverate, 5 Mayıs’ta Netflix’te.

Yorum Yap

Yorum Yap