1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Netflix Komedisi “Metalciyiz Biz”i Sevenlerin İzlemesi Gereken 7 Harika Film

Netflix Komedisi “Metalciyiz Biz”i Sevenlerin İzlemesi Gereken 7 Harika Film

Netflix Komedisi

Müzik ve gençlik temalı filmleri derledik…

Senaryosu Game of Thrones dizisinin yazarı ve yapımcısı olan D.B. Weiss tarafından kaleme alınan ve Game of Thrones’un yapımcısı David Benioff’un yapımcılığını üstlendiği Netflix filmi “Metalciyiz Biz” (Metal Lords), metal müzikle ilgilenen iki gencin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

Okulda metal müzikle ilgilenen başka kimseyi bulamayan bu iki genç, kurdukları müzik grubu için bir basçı bulamayınca mecburen çello çalan bir kızla iş birliği yaparlar ve okulda düzenlenen müzik yarışmasına bu şekilde katılmaya karar verirler…

Peter Sollett tarafından yönetilen ve oyuncu kadrosunda Jaeden Martell, Isis Hainsworth, Joe Manganiello, Brett Gelman, Sufe Bradshaw, Katie O’Grady gibi isimler yer alıyor. Rage Against The Machine grubunun gitaristi ve müzik yapımcısı Tom Morello da filmin yürütücü müzik yapımcısı olarak filmin kadrosunda bulunuyor.

Film, anlatıyı daha da zenginleştirmek için rekabetçi bir tema sunarken, yüksek öğrencilerin yaşadığı hayatın çeşitli yönlerini tasvir ediyor. Lise hayatı ve rekabetçi ruhun bu ilham verici karışımı, izleyiciler, özellikle de müziği sevenler tarafından büyük beğeni topladı. Siz de “Metalciyiz Biz”i zlemekten keyif aldıysanız, listelediğimiz filmlere ilgi duymanız muhtemeldir. 

İşte “Metalciyiz Biz”i sevenlerin izlemesi gereken 7 harika film…

Yorum Yap

Yorum Yap