İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Netflix’in Jennifer Lopez Belgeseli “Halftime”dan Altyazılı Fragman!

Netflix’in Jennifer Lopez Belgeseli “Halftime”dan Altyazılı Fragman!

Netflix'in Jennifer Lopez Belgeseli

2020 Super Bowl şovuna odaklanan belgesel, Jennifer Lopez’in tüm yanlarını göz önüne serecek.

Netflix’in Jennifer Lopez belgeseli “Halftime”, adından da anlaşılabileceği gibi ünlü şarkıcının 2020 yılındaki Super Bowl devre arası şovuna odaklanıyor. Lopez’in bu şovdaki üstün performansına giden yolda verdiği emeğe, çalışmlarına, kan, ter ve gözyaşlarına odaklanan belgesel 14 Haziran’da izleyicilerle buluşacak.

“Halftime” ayırca, Lopez’in kariyerinin ikinci yarısı olarak gördüğü kısmı da ele alacak. Bugün yayınlanan fragmanda, pop müziğin efsane isimlerinden biri olan “JLo” için hayatın nasıl olduğuna dair bir izlenim ediniyoruz. 

Fragman, Jennifer Lopez’in hayallerini gerçekleştirmek için yıllar boyunca yaptığı çalışmaları ortaya koyuyor. Film, Lopez’in sadece bugün olduğu kadına ve sanatçıya değinmekle kalmayacak, aynı zamanda onun ilişki durumu, kilosu ve vücudu hakkında medya tarafından zorbalığa uğradığı geçmişine de değinecek.

Britney Spears ve Janet Jackson da dahil olmak üzere, geç de olsa özürlerini alan birçok kadın gibi, “Halftime” da Lopez’e, yanlış şeylere odaklanan bir dünyada hayal kırıklıklarını ve öfkesini paylaşma şansı verecek.

Pek çok kişi Lopez’i müzik kariyerinden tanıyor olsa da, aslında onu yıldızlığa götüren Selena’daki sevilen pop süperstarı Selena Quintanilla rolüydü. Oyunculuk yeteneği ile bütünleşecek muhteşem bir ses, çok geçmeden Jennifer Lopez’e bugünkü şöhretinin kapılarını açtı. 

İlk albümü “On the 6″i piyasaya sürdüğü ilk günlerden ve Ben Affleck ile olan magazinsel ilişkisinden bu yana, şarkıcı, yapımcı ve Altın Küre adayı bir oyuncu olarak dünya çapında tanınan bir isim olan Lopez için işler değişti. Jennifer Lopez, eski sevgilisi Ben Affleck ile olan ilişkisine geri dönmesiyle birlikte adeta çemberi tamamladı.

Yorum Yap

Yorum Yap