1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Pokemon GO Topluluk Etkinliği Ankara ile Devam Edecek

Pokemon GO Topluluk Etkinliği Ankara ile Devam Edecek

Pokemon GO Topluluk Etkinliği Ankara ile Devam Edecek


Bildiğiniz gibi Pokemon GO, Mart ayı içerisinde ülkemiz pazarına da giriş yapmıştı. Girişi hızlı yapan oyun, İstanbul ve İzmir şehirlerinde iki ayrı topluluk etkinliği gerçekleştirmişti. Yapılan duyuru ile yeni Pokemon GO topluluk etkinliği Ankara şehrinde gerçekleşecek. Konuya ilişkin detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Fall Guys Ücretsiz Oluyor!


Dünya genelinde büyük bir popülaritesi olan oyunun ülkemiz pazarına girişi sonrasındaki üçüncü etkinliği, Altınpark (Ankara) dolaylarında düzenlenecek. Alolalı Geodude isimli Pokemon’un ortaya çıkacağı etkinlik, 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü başlayacak ve üç saat kadar sürecek.

Yeni Pokemon GO Topluluk Etkinliği Ankara Şehrinde Başlayacak

Mart 2022’de Türkçe dil desteğine kavuşan dünyaca ünlü mobil oyun Pokémon GO, ülkemizde gerçekleşecek sıradaki Topluluk Günü etkinliğini duyurdu. Resmî yüz yüze Topluluk Günü buluşması 21 Mayıs tarihinde, saat 11.00 ve 14.00 arasında Ankara Altınpark’ta düzenlenecek. Bu ay ilk defa, ülke genelinde Adana, İzmir, Bursa gibi şehirlerde 9 Sanal Topluluk Günü etkinleştirmesi gerçekleştirilecek ve bu illerdeki Eğitmenler buluşacak. İlerleyen aylarda sayıları artacak olan sanal Topluluk Günü etkinleştirmeleri, Pokémon GO’nun internet sitesinde Topluluk Günü Haritası sekmesinin altında görüntülenebilir.

Üç saat sürecek topluluk günü etkinliğinde şanslı olan Eğitmenler etkinlikte parlak bir Alolalı Geodude yakalayabilecek. Ayrıca etkinlik sırasında veya sonraki iki saat içinde Alolalı Graveler’ı (Geodude’un evrimi) evrimleştiren Eğitmenler, Pokémon GO’ya yeni eklenen Hızlı Saldırı Yuvarlanma’yı bilen Alolalı Golem’i elde etme şansına sahip olacak.

Eğitmenleri; Topluluk Günü’ne özel bilet ile “Kayalık Yol” adında bir Araştırma Hikayesi’nin yanı sıra, Pokémon yakalarken normalde elde edilene göre üç kat Tecrübe Puanı, Alolalı Geodude yakaladıklarında 2 kat Geodude Şekeri kazanma, grup oyunu bonusları ve etkinlik çıkartmaları gibi birçok ödül kazanma fırsatı bekliyor.

Ankara’da gerçekleşecek olan Topluluk Günü etkinliğiyle ilgili detayları kaçırmamak için Pokémon GO Türkiye resmî Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

//platform.twitter.com/widgets.jshttps://platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Yorum Yap

Yorum Yap