1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Prime Gaming Haziran 2022 Oyunları Belli Oldu

Prime Gaming Haziran 2022 Oyunları Belli Oldu

Prime Gaming Haziran 2022 Oyunları Belli Oldu


Amazon tarafından gerçekleştirilen resmi duyuru ile Prime Gaming Haziran 2022 oyunları ortaya çıktı. Detaylara bakılırsa, önümüzdeki ay için yine güzel bir liste var karşımızda. Peki aktif aboneler hangi yeni oyunlara ek bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (26 Mayıs)


Bildiğiniz gibi Amazon, ücretli abonelik servisi üzerinden hem büyük hem de küçük bütçeli kaliteli oyunları kullanıcılar ile buluşturuyor. Bunları aylık sadece 7.9 TL karşılığında yapması da, oyuncular için oldukça cazip olmasını sağlıyor. Haziran ayı ile ücretsiz oyunları için yayınlanan listede, Far Cry 4, Escape from Monkey Island ve WRC 8 FIA World Rally Championship gibi kaliteli diyebileceğimiz oyunlar bulunuyor. Bahsi geçen oyunların detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Prime Gaming Haziran 2022 Oyunları Detayları

Far Cry 4 – Ajay Ghale rolünü üstlenin ve Kyrat’a seyahat edin. Huzursuzluk içerisindeki Kyrat ülkesinde seyahat ederken Ajay Ghale’in annesinin son arzusunu yerine getirmeye çalışacaksınız ancak bu yolda ilerlerken bir iç savaşa yakalanacaksınız.

Escape from Monkey Island – Guybrush Threepwood ve Elaine Marley balayından dönerken Guybrush’ın vali unvanını çalmak için bir kampanya düzenleyen gizemli bir yabancı Charles L. Charles ile tanışırlar. Efsanevi Monkey Island grafik macera serisinin dördüncüsü Escape from Monkey Island™’da her şeyi eski haline döndürme arayışınızda egzotik adaları keşfedin ve gizemli bulmacaları çözün!

Astrologaster – Modern tıbbın zirvesi olan astrolojiyi kullanarak hastalarını tedavi eden “Doktor” Simon Forman rolünü üstlenirken Shakespeare’in Londra’sında eğlenin.

Across the Grooves – Avrupa şehirlerini dolaşın, renkli karakterlerle tanışın ve Alice’in gerçekliğini büyük ölçüde değiştirerek kaderinin gizemini çözün, geçmişini değiştirerek alternatif kaderleri keşfetmesini sağlayın.

Calico – Bir topluluk oyunu olan bu sim oyununda gündelik yaşam içerisinde, kasabanın kedi kafesini sevimli ve sevimli canlılarla doldurarak yeniden inşa etmeye başlayın! Kafeyi mobilyalar, eğlenceli dekorasyonlar, nefis hamur işleri ile doldurarak inşa edin ve tekrar hayvanlarla dolup taşmasını sağlayın.

WRC 8 FIA World Rally Championship – Tüm yüzeyler için yeni fiziklerin kullanıldığı bu oyun, tamamen yeniden tasarlanmış bir kariyer modu, dinamik hava koşulları ve daha fazlasıyla donatılmış şimdiye kadarki en eksiksiz ve özgün resmi WRC (Dünya Ralli Şampiyonası) simülasyonu. Bu oyunun keyfini çıkarırken 14 ülkedeki 100 pisti dolaşacaksınız.

Bunların yanı sıra, Niantic ile yapılan işbirliği ile Pokemon GO‘ya özel içerikler de gelecek. Öyle ki, halihazırda otuz Poke Topu, beş Maksimum Canlandırma ve bir Yıldız Parçası içeren ilk paket alınabilir iken, önümüzdeki birkaç ay boyunca, iki haftada bir olmak üzere Prime üyelerine bu içeriklerin daha fazlasını içeren paketler sunulmaya devam edilecek.

 

Yorum Yap