1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Prime Gaming Mayıs 2022 Oyunları Açıklandı

Prime Gaming Mayıs 2022 Oyunları Açıklandı

Prime Gaming Mayıs 2022 Oyunları Açıklandı


Amazon tarafından gerçekleştirilen resmi duyuru ile Prime Gaming Mayıs 2022 oyunları ortaya çıktı. Detaylara bakılırsa, önümüzdeki ay için yine fena olmayan bir liste var karşımızda. Peki aktif aboneler hangi yeni oyunlara ek bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (28 Nisan)


Bildiğiniz gibi Amazon, ücretli abonelik servisi üzerinden hem büyük hem de küçük bütçeli kaliteli oyunları kullanıcılar ile buluşturuyor. Bunları aylık sadece 7.9 TL karşılığında yapması da, oyuncular için oldukça cazip olmasını sağlıyor.

Aylık olarak eklenen ücretsiz oyunlar, Mayıs ile tam gaz devam edecek. Amazon tarafından yapılan açıklama ile ay aboneler, aralarında Dead Space 2 ve The Curse of Monkey Island gibi iki kaliteli klasiğin yer aldığı sekiz oyun bekleyecek. Toplam değer öncekiler kadar yüksek olmasa da, 252.10 TL daha ucuza alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Prime Gaming Mayıs 2022 Oyunları Detayları

  • Mail Mole – Oyunda Carrotland’i bir felaketten kurtarmaya çalışacak olan Molty rolünde olacağız. Teslimat konusunda en hızlısı olan köstebek olarak büyülü dünyaları keşfedecek, yeni arkadaşlar edinecek, Mecha-Mole’lara karşı yarışacak, toplanabilir eşyaları bulacak ve bulmacaları çözmeye çalışacağız.
  • The Curse of Monkey Island – LucasArts tarafından geliştirilmiş olan Point-and-Click türündeki The Curse of Monkey Island, Guybrush Threepwood olarak sevgilimiz Elaine Marley üzerindeki laneti kaldırmak için bir yolculuğa çıktığımız bir hikaye anlatıyor.
  • Dead Space 2 – İlk oyunun sonrasında Isaac Clarke, The Sprawl adı verilen bir uzay istasyonunda kafası karışmış, bilincini yitirmiş bir şekilde kendisini komadan uyanırken buluyor. Ne var ki çok geçmeden The Sprawl’ın da USS Ishimura gibi uzaylı ve zombi karışımı yaşam formlarıyla dolu olduğuna tanık oluyor. Bu sefer durum daha da ciddi; çünkü bu yeni Necromorph’lar öncekilere göre daha da gelişmiş yapıdalar. Biz, kahramanımıza bu yeni kabustan kurtulabilmesi için yardımcı oluyoruz. 
  • Out of Line – San isimli bir karakter rolünde olacağımız Out of Line’da, bir zamanlar evimiz dediğimiz Factory’den kaçmaya çalışacağız. Gizemli bir dünyada geçen oyun, iki boyutlu tarzda hazırlanmış olup birçok farklı şekilde bulmacalar da içeriyor. 
  • Cat Quest – Oldukça sevimli bir oyun diyebileceğimiz Cat Quest’te, hem kötü niyetli Drakoth’u avlamaya hem de kız kardeşimizi kurtarmaya çalışacağız. 
  • Shattered – Tale of the Forgotten King – Kralın ortadan kayboluşu sonrasında, bildiğimiz dünya eskide kalıyor. Karanlık aksiyon RYO oyununda, yetenek tabanlı çatışma, yenilikçi açık dünya ve bazılarının diğerlerinden daha güvenilir olduğu hayatta kalanlar ile gerçekliği yeniden inşa etmeye çalışacağız. 

Amazon Prime Hakkında

Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri bu ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor. Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 7,90 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap