1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. PUBG: Battlegrounds Güncelleme 16.2 Yayınlandı

PUBG: Battlegrounds Güncelleme 16.2 Yayınlandı

PUBG: Battlegrounds Güncelleme 16.2 Yayınlandı


PUBG: Battlegrounds Güncelleme 16.2, bugün itibarıyla bütün platformlarda yayınlandı. Birçok yeni içeriğin ve özelliğin oyuna dahil olduğu güncellemenin detayları haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi ile 4. Yıl Kutlanıyor


2017 yılında PC için yayınlanan PlayerUnkown’s Battleground ya da bilinen ismiyle PUBG, ücretli olarak piyasaya sürülmüştü. Çıkış yapmasının hemen ardından Steam mağazasında rekor üstüne rekor kıran yapım, 2018 yılının sonlarına doğru konsol kullanıcılarının da beğenisine sunulmuştu.

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayı içerisinde isim değiştirerek PUBG: Battlegrounds olarak anılmaya başlanan oyun için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediliyor. Bu hafta itibarıyla 16.2 güncellemesi de yayınlandı.

Survivor Pass – Punk Wave, yeni taktiksel teçhizat, harita servisi ve beşinci yıl dönümü bilgileri dahil yeni güncellemeyle gelen detaylar şöyle;

PUBG: Battlegrounds Güncelleme 16.2 Detayları

Survivor Pass – Punk Wave: Yeni Survivor Pass: Punk Wave nihayet geldi (hem de yeni bir kullanıcı arayüzü görünümüyle)! Görevleri tamamlayıp ödülleri toplayarak savaş alanlarının en punk yıldızı olun. Bununla beraber, daha iyi bir Survivor Pass deneyimi için bazı denge düzeltmeleri ve genel kullanıcı arayüzü/kullanıcı deneyimi geliştirmeleri yaptık.

  • Hayatta Kalma Ustalığı/Silah Ustalığı XP’sini Survivor Pass XP’sinden ayırabilmek için Survivor Pass XP’si artık Pass XP’si olarak belirtilecek.
  • Pass XP’si kazanmak için gün başına maksimum oyun süresi: 6 saat → 8 saat
  • Gün başına alınabilecek maksimum Pass XP’si: 7200 Pass XP’si → 9600 pass XP’si
  • Bu, görevlerden alınan Pass XP’si ödüllerini etkilemez.

Yeni Taktiksel Teçhizat: Güncelleme 16.2 yeni bir Taktiksel Teçhizat olan Taktiksel Paket ve Tespit Dürbünü ile başlıyor!

  • Bu Taktiksel Teçhizat neredeyse her çeşit eşyayı saklayabilir ve daha önce oyunda görülmemiş yeni ve eşsiz oyun stilleri ile karşınıza çıkabilir.
  • Tespit Dürbünü özel bir dürbün seti olan yeni bir orta menzilli keşif Taktik Teçhizatıdır! Oyuncuların rakip rakipleri gözetlemelerine ve işaretlemelerine yardımcı olacak ve aynı zamanda ekiplerle sözsüz iletişim kurmaya olanak tanıyacak.

Harita Servisi: 16.2 ile birlikte, bu güncellemenin normal maç rotasyonunda Sanhok’un yerini Haven alacağı için harita rotasyonları bir düzenlemeden geçecek. Endüstri adası Haven’ın dönüşünde yeni eklenen botlarla, düşman oyuncularla ve Pillar ile savaşmaya hazır olun!

Erangel/Miramar/Taego/Karakin/Haven

Erangel/Miramar/Taego

PUBG 5. Yıl Dönümü: Oyuncular artık normal maçlarda Erangel ve Taego boyunca çeşitli beşinci yıl dönümü dekorasyonunu görecekler ve ana lobide özel bir PUBG 5. Yıldönümü arka plan müziğini duyacaklar.

Yorum Yap

Yorum Yap