1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. PUBG Mobile Warframe İşbirliği Duyuruldu

PUBG Mobile Warframe İşbirliği Duyuruldu

PUBG Mobile Warframe İşbirliği Duyuruldu


PUBG Mobile Warframe işbirliği duyuruldu. Dileyen herkesin katılımda bulunabileceği etkinlik ile yeni içeriklere erişim sağlayabilecekler. Verilen tüm detaylar ise haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Etkinliği Başladı


PUBG Mobile, 2018 yılı içerisinde Android ve iOS için yayınlanmıştı. Farklı bölgelerde Krafton ve Tencent dahil birden fazla yayıncı tarafından oyuncular ile buluşturulan ücretsiz Battle Royale oyunu, geçtiğimiz yıl içerisinde bir milyardan fazla indirme ve 7.2 milyar dolardan fazla gelir ile önemli bir başarıya imza atmıştı.

Halen devam etmekte olan Jujutsu Kaisen etkinliğinin ardından, şimdi de Warframe etkinliği ile oyuncuların karşısına çıktı. Bu yeni etkinlik ile ilgili detaylar ise şöyle;

PUBG Mobile Warframe İşbirliği Detayları

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından olan PUBG MOBILE, MMO (Massive Multiplayer Online – Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi) oyunu olan Warframe ile olağanüstü ortamını Erangel’e getirmek için içerik anlaşması yaptığını duyurdu.

10 Mart tarihinden başlayıp 19 Nisan’a kadar sürecek olan etkinlik süresince oyuncular, özel görevleri ve etkinlikleri tamamlayarak Warframe temalı kostümler ile eşyalar kazanabilecekler. Yakın zamanda çok daha fazla içerik de duyurulacak.

Digital Extremes tarafından geliştirilen ve dağıtılan Warframe, dört acımasız kötülük güruhunu güneş sisteminden silmek üzere, dondurulduğu kapsüllerden uyandırılan Ninja benzeri kadim savaşçılar olan Tenno ırkını konu alıyor. Efsanevi Warframe zırhının ustaları olarak sadece Tenno galaksiler arası kudretli birliklerin üstesinden gelebilecek güç, yetenek ve silahlara sahiptir.

Oyuncular, 10-23 Mart tarihleri arasındaki özel etkinlik boyunca sırasıyla mücadeleleri tamamlayarak kendilerini Tenno’nun yeteneklerine aşina edecek kostümü alabilecekler. Yakında gelecek olan 1.9 Versiyon Güncellemesi’nin bir parçası olarak özel kostümler ve ek etkinlikler oyuna eklenecek.

PUBG MOBILE sürekli olarak, oyuncularının yeni ve sürükleyici bir şekilde etkileşime girmesi ve eğlenmesi adına oyun, sinema, müzik ve çok daha fazla kategoriden ezber bozan iş birliklerine imza atmaya devam ediyor. Bu iş birliği, sadece iki başarılı çevrimiçi multiplayer oyununu bir araya getirmekle kalmıyor, aynı zamanda Warframe’in eşsiz tasarım ve temellerini her zaman ikonik olan PUBG MOBILE savaş alanına dahil ediyor.

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirilebilir.

Yorum Yap