İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Robert Pattinson’ın Yalanları!

Robert Pattinson’ın Yalanları!

Robert Pattinson'ın Yalanları!

Bugün 36. yaşını kutlayan Robert Pattinson, yeteneği dışında röportajlarında söylediği ayrıntılı yalanlarla da biliniyor. Gelin ünlü oyuncunun uydurma hikayelerine bir göz atalım…

1.
+

Alacakaranlık’ın başarısının ardından Pattinson, ABD’deki oyuncu seçmelerine katılmaya devam etti. Geçmişte cast yönetmenlerinden İngiliz aksanının bir sorun olabileceğini duyduğu için seçmelere bir Amerikalı olarak katılmaya başladı ve genellikle Michigan veya Denver’dan olduğunu iddia etti. Bu plan, Transformers 2 için yapılan bir seçmelerde, yapımcılar İngiliz aktörü tanıdığında geri tepti.

Devamı…

Beyaz perdenin son Batman’i Robert Pattinson bugün 36. yaşını kutluyor! Harry Potter ve Ateş Kadehi‘nde Cedric Diggory olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu, bundan birkaç yıl sonra Kristen Stewart ile birlikte rol aldığı Alacakaranlık serisiyle önlenemez yükselişine başladı.

Pattinson, kariyerine başladığı popüler film serileri ve bu yıl vizyona giren “The Batman” arasında daha çok sanatsal filmlerinde rol aldı. Paris’te geçen bir dönem filmi olan “Bel Ami”, David Cronenberg yönetimindeki “Cosmopolis” ve “Maps to the Stars”, Safdie kardeşlerin yönettiği “Good Time”, Claire Denis imzalı “High Life” ve Robert Eggers’ın gerilim filmi “The Lighthouse” oyuncunun bu dönemde rol aldığı filmlerden bazıları. Ayrıca Christopher Nolan‘ın son filmi “Tenet“te de rol alan Pattinson, Warner Bros. tarafından resmi olarak onaylanan Batman devam filmiyle bir kez daha karşımıza çıkacak.

Bu galerimizde, oyunculuk yeteneğinin ve ekran karizmasının yanı sıra röportajları sırasında söylediği yalanlar ve uydurduğu hikayelerle de tanınan Robert Pattinson’ın meşhur yalanlarını derledik. Oyuncu zaman zaman, anksiyetisi nedeniyle röportajlar sırasında içten olmaktan çekindiğini ve yalanlar söylediğini kabul ediyor. Bu uydurma hikayelerin, aynı zamanda Pattinson’ın tuhaf mizah anlayışının bir parçası olduğunu da söylemek mümkün. 

Gelin Pattinson’ın yalanlarını birlikte inceleyelim…

Yorum Yap

Yorum Yap