1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Romantik Komedi “Allah Yazdıysa Bozsun” Bu Cuma Sinemalarda!

Romantik Komedi “Allah Yazdıysa Bozsun” Bu Cuma Sinemalarda!

Romantik Komedi

Filmin başrollerinde Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler yer alıyor.

Bu yılın en iddialı romantik komedilerinden olan “Allah Yazdıysa Bozsun” seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu “Allah Yazdıysa Bozsun”un senaryosu Gökçe Tezdoğan ve Gökhan Yıldız birlikte kaleme aldılar. Filmin yapımcılığını ise Lara1 Yapım kurucusu Ferit Turan üstleniyor.

Filmin başrollerini Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler’in paylaşırken, oyuncu kadrosunda ayrıca Pelin Öztekin, Emre Dinler, Merve Sarıtaş, Emre Bulut, Walison Fonseca ve usta oyuncular Nurseli İdiz ile Köksal Engür yer alıyor.

“Allah Yazdıysa Bozsun”un konusu kısaca şöyle: Hepimiz gibi sıradan bir hayat yaşarken, aşkı ıskalıyor Irmak. İlk ve tek aşkı çocukluktan kalan mektup arkadaşı. Birbirlerini hiç görmemişler ama çok iyi anlamışlar. Anlaşılmak da beraberinde sevgiyi getirmiş. Fakat zaman içinde mektuplaşmayı bırakıp birbirlerini kaybetmişler. Günler geçiyor, Irmak 30’lu yaşlarına geliyor. En yakın arkadaşı Eliz’ in nişanladığı gece akıllarına bir hurafe geliyor. Neymiş? Yastığının altına evin anahtarını koyarsan, rüyanda evleneceğin adamı görürmüşsün. Tabii durmuyor deniyor bunu Irmak ve arkadaşları. Irmak koyuyor yastığının altına anahtarları, fakat o da ne? En yakın arkadaşı Eliz’ in nişanlısı giriyor rüyasına. Olacak şey mi bu diyor ama yine de etkileniyor rüyasından. Nerde görse köşe bucak kaçıyor Eliz’ in nişanlısı Burak’tan. O ne kadar kaçsa da kader bu, her zaman seçmekten kaçtığı yollarsa yakalıyor Irmak’ı…

“Allah Yazdıysa Bozsun” 18 Mart Cuma günü sinemalarda!

Yorum Yap