İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Yeni ASUS RoG Delta S Kablosuz Kulaklıkları Duyuruldu

Yeni ASUS RoG Delta S Kablosuz Kulaklıkları Duyuruldu

Yeni ASUS RoG Delta S Kablosuz Kulaklıkları Duyuruldu


Tayvan menşeli telefon ve bilgisayar donanımı ve elektronik şirketi ASUS, yeni ASUS RoG Delta S kablosuz kulaklıkları duyurusunda bulundu. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Tempest Rising PC için Duyuruldu


Kablosuz bağlantıda iki farklı modun bulunacağı ilk RoG (Republic of Gamers) oyuncu kulaklığı olacak Delta S Wireless, 2.4 GHz ve Bluetooth modları ve gelişmiş mikrofon teknolojisi ile satışa sunulacak. Yapılan açıklamanın detayları şöyle;

Yeni ASUS RoG Delta S Kablosuz Kulaklıkları Geliyor

ASUS Republic of Gamers (ROG), çift mod kablosuz bağlantı özelliğine sahip ilk ROG oyuncu kulaklığı modeli olan Delta S Wireless’ı duyurdu. Delta S Wireless modeli, konsollarda, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda muhteşem deneyimler sunmak için düşük gecikme süreli 2,4 GHz ve Bluetooth modlarını kullanıyor. Kulaklıktaki saklı mikrofonlar yapay zeka destekli hüzmeleme ve gürültü önleme teknolojilerinden yararlanıyor. Net iletişim kurma imkanı veren bu kulaklıklar sayesinde kullanıcılar ses kalitesinden ödün vermeden gizli mikrofonlara sahip kablosuz kulaklıkların sunduğu avantajlardan yararlanabiliyor. Delta S Wireless, 25 saate varan pil ömrüyle kesintisiz oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca bu hafif kulaklıktaki ergonomik kulak yastıkları da rahat bir kullanım sağlıyor.

İki ayrı kablosuz bağlantı modu

2,4 GHz ve Bluetooth bağlantı seçeneklerine sahip olan Delta S Wireless, bilgisayarlarda, mobil oyun cihazlarında ve daha birçok aygıtta muhteşem bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. USB-C 2.4 GHz teknolojisi, yerleşik antenlerden yararlanarak 25 metre mesafeye kadar neredeyse anında sinyal aktarımı yapabiliyor. Benzer bir şekilde, Bluetooth modu da düşük gecikme süreli bağlantı kurarak sesleri kusursuz bir biçimde iletiyor.

Yapay zeka destekli hüzmeleme ve gürültü önleme teknolojilerine sahip mikrofonlar

Delta S Wireless’ta oyuncunun ağzının önünde 40 derecelik bir alanı hedefleyen bu Yapay Zeka Destekli Hüzmeleme Özellikli Mikrofonlar diğer yönlerden gelen arka plan gürültüsünü filtreliyor ve konuşma sesinin net iletilmesini sağlıyor. Yapay zeka destekli gürültü önleme özelliği ise klavye ve mouse sesi gibi 500 milyondan fazla tür arka plan gürültüsünü %95’e kadar azaltıyor. Bu teknolojiler birlikte insan sesinin daha doğal ve net şekilde alınmasını sağlıyor.

Mikrofonların gizlenmiş tasarımı, saplı mikrofonlarda rastlanan çıkma ve kötü konumlandırma gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Delta S Wireless yüksek kaliteli sesle iletişimi rahatlık ve stille birleştirerek oyunlar ve yayın için ideal bir ürün haline geliyor.

Özel ASUS Essence sürücüleri

Delta S Wireless, standart kulaklıklara kıyasla daha dengeli, daha derin ve yoğun sesler sunabiliyor. Her kulakta bulunan 50 mm ASUS Essence sürücüleri sesleri bozulma olmadan daha ayrıntılı şekilde sunuyor. 12 derece eğimle yerleştirilen sürücüler sesi doğrudan kulak kanalına ileterek rahatlığı ve ses kalitesini artırıyor. Hava geçirmez bölüm ise daha kararlı ve zengin sesler oluşturulmasını sağlıyor. Tüm bunlarla birlikte, ROG Hyper-Grounding teknolojisiyle özel bir yerleşime sahip çok katmanlı devre bir kartı sayesinde elektromanyetik parazit önleniyor ve daha saf, daha net sesler elde ediliyor.

Oyun maratonlarına hazır

Delta S Wireless, 25 saate kadar pil ömrü sunuyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde, 15 dakikalık şarjla 3 saat kullanım sunan ürün, uzun oyun maratonlarının kesintiye uğramasını önlüyor. Yalnızca 318 gram ağırlığındaki Delta S Wireless’ta insan kulağının şekline son derece uygun D biçimli ergonomik kulak yastıkları bulunuyor. Gereksiz temas noktalarını %20 oranında azaltan bu tasarım çok daha rahat bir kullanım sağlıyor. Delta S Wireless’ta biri protein deri biri file kumaş olmak üzere iki set kulak yastığı bulunuyor. Her iki yastık da uzun süre kullanımda rahatlık sunuyor.

Kullanışlı Armoury Crate yazılımı kullanıcılara yapay zeka destekli gürültü önleme, ses profilleri ve diğer ayarlar üzerinde tam kontrol ve kişiselleştirme olanakları sağlıyor. Kullanıcılar kulaklıklarını çeşitli oyunlar ve kullanım senaryoları için özel olarak ayarlayabiliyor.

ROG Delta S Wireless_06

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kulaklık

 • Bağlantılar: USB-C 2.4 GHz veya Bluetooth
 • Sürücü: 50 mm
 • Sürücü malzemesi: Neodimiyum mıknatıs
 • Frekans tipi: 20 Hz – 20kHz
 • Özdirenç: 32 ohm

Hüzmeleme Özellikli Mikrofon

 • Dijital mikrofon: Her yöne hüzmeleme
 • Gürültü önleme: Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme Teknolojisi
 • Frekans tepkisi: 100 Hz – 10kHz
 • Duyarlılık: – 37 + / – 1 dB
Yorum Yap

Yorum Yap